Warunki dostawy i płatności

Warunki dostawy i czas dostawy

1. Zamówiony towar wysyłany jest firmą kurierską.

Dla zamówień powyżej 1000 zł dostawa kurierem przy płatności zwykłym przelewem jest darmowa.

  • Kurier za pobraniem - cena 25,00 zł brutto
  • Kurier przelew przedpłata - cena 20,00 zł brutto

Koszt dostawy może ulec zmianie przy przesyłkach wielkogabarytowych lub przekraczających 100 kg (aktualne ceny dostawy zawsze znajdziesz w koszyku podczas składania zamówienia).

2. Zamówiony towar można odebrać w biurze handlowym e-sklepu Nik-Mar-Pneumatyka Sp. Jawna, Godzikowice 160 A, 55-200 Oława od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30 po uprzedniej informacji pracownika sklepu o dostępności towaru.

3. Czas dostawy zamówionego towaru zależny jest od dostępności poszczególnych produktów w magazynie e-sklepu NIk-Mar. Jeśli towar jest dostępny w magazynie, zamówienie zostanie wysłane w tym samym dniu pod warunkiem, że została wybrana opcja za pobraniem lub została potwierdzona płatność za zamówienie.

4. Termin realizacji zamówienie może wydłużyć się do 2 tygodni. W przypadku gdy producent lub dystrybutor nie posiada zamówionego przez Klienta towaru, termin realizacji ustala się indywidualnie.

5. Towar dostarczany jest tylko na terenie Polski. Nie realizujemy zamówień po za Polską.

Płatności

1. Za pobraniem - jest to płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki. 

2. Przelew przedpłata - w potwierdzeniu złożenia zamówienia podawany jest numer konta, na który należy wpłacić kwotę z zamówienia. Płatność należy uiścić dopiero po potwierdzeniu dostępności towaru. Na wyraźną prośbę Klienta jest wysyłana e-mailem albo faxem faktura PRO FORMA.

Produkt dodany do porównania.